Eakad

Eakate kooskäimised on hästi toiminud juba koguduse algusaastatest, kui tuumikgrupiga liitusid kaks ustavat ja toredat auväärses eas naisterahvast. Nende initsiatiivil hakati korraldama eakate teelaudu. Esimene teelaud toimus 9. oktoobril 2010. 2011. aasta jaanuarist hakkasid teelauad toimuma regulaarselt üks kord kuus. Nendel kohtumistel jagati alati üksteisega toitu, loeti Jumala Sõna ja räägiti oma elust. Peaaegu iga kord osales teelauas ka huvitav külaline väljaspool kogudust. Külaliste hulgas oli muusikuid, näitlejaid, luuletajaid, arste, teolooge.

2017. aastal sai kooskäimiste nimeks “Elurõõmsad ja tegusad” ning kooskäimisi juhendab emeriitdiakon Imbi Arro. Eakad kogunevad iga kuu kolmandal neljapäeval kell 12.

Lähemalt saab elurõõmsate ja tegusate kohta lugeda näiteks koguduse ajalehe 2019. aasta veebruarinumbrist.