Laste- ja noortetöö

Lastetöö algas tinglikult Mustamäe koguduses 2009. aastal, kui koguduse rakugrupil tekkis Hollandi Eindhoveni koguduse abiga võimalus teha lastele jõulupakid. Mustamäe linnaosavalitsuse lastekaitseosakonna töötajate abiga sai kogudus ette valmistada kingitused sajale lastekodulapsele. Järgmisel aastal oli võimalik hollandlaste abiga kutsuda 80 last juba koguduse ruumidesse keldrisaalis.

Tegelik lastetöö sai aga alguse 2011. aastal. Esimese kahe aasta jooksul käis pühapäevakoolis või beebilaulu tunnis vaid 2-3 last. Esimeses lastelaagris olaes viis last. Tänaseks on meie laagrid saanud päris populaarseks ning igal suvel osaleb neis kokku üle kolmekümne lapse.

Praegu toimub Mustamäe koguduses laste- ja noortetöö kolmes erinevas vanusegrupis. Lasteaialapsed kogunevad kord kuus pühapäeviti mudilaskirikus. Koolilapsed saavad samuti kord kuus õppida Piiblit ja Jumalat tundma pühapäeviti lastekiriku tundides. Noored kogunevad noorteõhtutele ning käivad külas teistel kirikunoortel. Iga kuu esimene pühapäev kell 12 on perejumalateenistus, kuhu on oodatud igas vanuses lapsed koos peredega.